Přejděte na YouTube:
yutu hudba zdarma, úvodní stránka YouTubeyutu hudba zdarma

Yutuber je člověk, který vydělává natáčením videí na server YouTube

Yutuber je osoba, která na internetovém serveru YouTube aktivně nahrává videa. Pokud máte na YouTube může Vás příjem z videí dokonce živit. V současnosti se trend youtuberů rozšiřuje na úkor tradičních médií jako například televize.

Youtubeři nejsou klasickými celospolečenskými celebritami, ale na svou cílovou skupinu mívají větší vliv než celebrity z tradičních médií, mezi mladistvými jsou často také mnohem populárnější.[5] Dle diplomové práce Jakuba Sedláčka z Filozofické fakulty UK tuto skutečnost ovlivňují čtyři hlavní faktory: familiárnost, autenticita, spřízněnost a informační hodnota.[6][7] Podle studie společnosti TNS Aisa byl YouTube v roce 2014 nejsledovanějším médiem ve věkové kategorii do 35 let.[8][9]

Dělení dle činnosti

Yutubery můžeme dělit podle typů a žánrů jejich videí například na:

Video blogger (zkráceně vloger) vytváří a publikuje videa na různá témata. Glosuje a paroduje různé události a videa jiných.

Tvůrce let's playů (let's player) komentuje a přidává své poznámky a hlášky k hraní počítačových her.[12] Pro tento typ yutuberů byla vyčleněna platforma YouTube Gaming, která kromě videí podporuje živé vysílání herního obsahu.

Beauty vlogeři se věnují líčení a kosmetice. Natáčí například hauly, kde zkouší a ukazují nakoupené zboží, nebo DIY (do it yourself), kde vlastnoručně vyrábí různé výrobky.

Pranksteři jsou uživatelé natáčející tzv. „pranky“, tj. videa, ve kterých zkouší vtipným způsobem nějak nachytat ostatní osoby, nebo provádějí různé sociální experimenty.

Streamer je yutuber, který natáčí videa přes livestream a baví lidi online, hraje hry, povídá příběhy ze svého života. Záznamy z těchto streamů též často nahrává na svůj YouTube kanál.

Booktuber tvoří videa, která se týkají čtení a knih.

Hudba zdarma z YouTube

Víte, že na YouTube můžete zdarma přehrávat i filmy nebo pohádky pro děti?

Na YouTube se dá najít nepřeberné množství filmů a pohádek. Stačí je umět najít. Díky tomu nemusíte navštěvovat pochybné portály tipu bombuj nebo freefilm, které jsou plné reklam a můžete filmy sledovat vklidu přímo na webu a ještě k tomu zdarma. Reklama ve videu se objeví jenom někdy, má pár sekund a ještě k tomu nehrozí, že dostanete nějaky virus jako na bombuj.

Jak tedy hledat filmy?

Do vyhledávání prostě napište: dabing nebo pohádky nebo cz titulky. Vyhledávání pracuje bezchybně, takže určitě nějaký film najde. Můžete zkusit napsat i přímo název filmu.

Jednoduchý návod jak hledat filmy

Yutu hudba zdarma

16.4.2020 10:00 yutu hudba zdarma / yutoob / YouTube / george csas / onlineserialyzdarma